Корзина
57 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380442337686
+380
44
233-76-86
+380
50
445-19-00
+380
67
467-38-59
УкраинаКиевул. Вискозная, 2с02094
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
"Конви-Пак" - ведущий производитель бумажной упаковки.

"Чисте майбутнє в наших руках"

"Чисте майбутнє в наших руках"

"Чисте майбутнє в наших руках"- саме під таким гаслом 9 жовтня відбувся захід з висадження молодих дерев у Парку Перемоги та сквері ім. Малишка. Ініціатором заходу стала наша компанія "Конві-Пак", національний виробник паперової упаковки. Співробітники компанії  разом із працівниками комунального підприємства  "Управління зелених насаджень " Дніпровського р-ну із задоволенням  присвятили свій день втіленню задуманого.

Мета заходу – відновлення природних ресурсів, які ми використовуємо щодня і спонукання до дії усіх свідомих громадян та компанії у питаннях екології.

Звісно, такий захід отримав приємні відгуки перехожих, люди позитивно реагували на оновлення парків та піклування про природу.

На місцях проведення висадки дерев було встановлено інформаційні таблички, на яких зазначено хто має відношення до оновлення парку та скверу.

Розуміючи, що такі заходи залишають по собі суттєвий слід у покращенні екології, «Конві-Пак» планує і надалі регулярно проводити такого роду акції.